سال جدید کوهنوردی

بسم الله الرحمن الرحیم

سال جدید تحصیلی مبارکباد.سالی پر از موفقیت و صعود برایتان آرزومندیم.

برنامه های فصل پاییز انجمن را میتوانید ازسرپرست انجمن واقع در سالن امام علی(ع) درخواست کنید.

وحیددلاورنامانلو

/ 9 نظر / 55 بازدید
وحید

سلام به همه کوه دوستان به دلیل فارغ شدن از تحصیل در دانشگاه مسئولیت این خطیر ساقط و به دیگران واگذار میشود.طی این مدت با تمام علاقه در خدمت بودم و خستگی نمی دانستم.بسیار مشتاق بودم همکاری ام ادامه پیدا کند اما ... از زحمات تمامی کسانی که در تلاش برای بارورکردن اعضای انجمن میکنند کمال تشکر را دارم.خیلی خوشحال نیستم که از دوستانم جدا میشوم ولی زمان می پسندد آنچه ما نپسندیم.از افراد بزرگوار و مسئول آقایان چراغچی،محسن رضایی،اکبرزاده،نیما عظیمی و خانم حسینیان و همه شما که برای علاقه تان تلاش کردید تشکر و قدردانی میکنم.امید دارم شما را در صعودهای آتی در قالب حرفه ای تر ببینم.سعادتمند باشید. وحیددلاورنامانلو 16/09/1388 هجری خورشیدی.

اکسودوس

ارسال 1000 کاتالوگ رایگان نرم افزاری برای 1000 کاربر سایت تا ژانویه 2010 به صورت رایگان فهرست کاتالوگ نرم افزاری: معرفی شهرهای توریستی داخلی و خارجی معرفی اماکن توریستی داخلی و خارجی معرفی رستورانهای شهرهای توریستی دنیا معرفی هتلهای شهرهای توریستی دنیا معرفی مراکز خرید شهرهای توریستی دنیا جدیدترین مقالات تخصصی و عمومی توریسم و گردشگری از معتبرترین سایتهای داخلی و خارجی جدیدترین اخبار گردشگری داخلی و خارجی اطلاعات تورهای ثبت شده توسط آژانسهای عضو وبسایت خدمات مسافرتی ثبت شده توسط آژانسهای و کاربران عضو جدیدترین مجلات الکترونیکی گردشگری جدیدترین کتابهای الکترونیکی گردشگری جدیدترین فایلهای تصویری و صوتی گردشگری (جشنواره ها، نمایشگاهها و رویدادهای خارجی) جدیدترین نرم افزارهای گردشگری (نوار ابزار، اسلاید، نقشه موبایل و ...) با عضویت رایگان در وبسایت اکسودوس یکی از دریافت کنندگان کاتالوگ نرم افزاری ما باشید

اکسودوس

با عضویت رایگان در وبسایت اکسودوس، برنامه کامل تورها و خدمات مسافرتی شما به صورت رایگان در کاتالوگ نرم افزاری ثبت خواد شد. این کاتالوگ در تیراژ 1000 عدد تهیه شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد. فهرست کاتالوگ نرم افزاری: معرفی شهرهای توریستی داخلی و خارجی معرفی اماکن توریستی داخلی و خارجی معرفی رستورانهای شهرهای توریستی دنیا معرفی هتلهای شهرهای توریستی دنیا معرفی مراکز خرید شهرهای توریستی دنیا جدیدترین مقالات تخصصی و عمومی توریسم و گردشگری از معتبرترین سایتهای داخلی و خارجی جدیدترین اخبار گردشگری داخلی و خارجی اطلاعات تورهای ثبت شده توسط آژانسهای عضو وبسایت خدمات مسافرتی ثبت شده توسط آژانسهای و کاربران عضو جدیدترین مجلات الکترونیکی گردشگری جدیدترین کتابهای الکترونیکی گردشگری جدیدترین فایلهای تصویری و صوتی گردشگری (جشنواره ها، نمایشگاهها و رویدادهای خارجی) جدیدترین نرم افزارهای گردشگری (نوار ابزار، اسلاید، نقشه موبایل و ...) با عضویت رایگان در وبسایت اکسودوس کلیه تورها و خدمات مسافرتی خود را به صورت رایگان در وبسایت و کاتالوگ نرم افزاری ما ثبت نمایید. www.exodus.ir

محمد جدیری عباسی

با سلام وعرض تبریک سال نو امیدوارم در این سال جدید ضمن موفقیت در تمام امور زندگی صعودهای بسیار زیبا و هیجان انگیز و .... داشته باشید. کوله پشتی تان سرشار از امید قمقمعه تان لبریز از عشق و پوتین هایتان پر از نیرو باد.

گروه کوهنوردی فام ایران

با سلام وخسته نباشید به کوهنوردان دانشگاه فردوسی مشهد.لطفا وبلاگ ما رابا نام گروه کوهنوردی و گردشگری فام ایران لینک کنیدو به ما سر بزنید تا وبلاگتان را با نام دلخواه لینک کنیم. موفق باشید.

گروه کوهنوردی فام ایران

با سلام وخسته نباشید به کوهنوردان دانشگاه فردوسی مشهد.لطفا وبلاگ ما رابا نام گروه کوهنوردی و گردشگری فام ایران لینک کنیدو به ما سر بزنید تا وبلاگتان را با نام دلخواه لینک کنیم. موفق باشید.

زهرا

سلام من تازه اینجارو کشف کردم من سال چهارم هستم اما مگه دانشگاه ما انجمن کوهنوردی داره ه ه ه ه ه ؟؟؟؟؟؟؟؟ اطلاعات بیشتر از کجا بیارم؟؟؟

وحيددلاورنامانلو

سلام شما ميتونيد به سالن 22 بهمن بريد و از مسئول آن قسمت بپرسيد.

خاور

سلام.من رشته م منابع طبیعی هستش.به کوه و کوهنوردی هم علاقه ی شدید دارم. حیف دیر کشفتون کردم.چون امسال فارغ التحصیل شدم و ارشد یه دانشگاه دیگه قبول شدم.اگه امکان عضویت در انجمنتون هست واسم میل بزنین.خوشحال میشم.ممنون